מיתוג ועיצוב

מיתוג עסקי – על שום מה?

ירימו יד אלו מכם שעדיין חושבים שמיתוג הוא רק עיצוב לוגו יפה שמזוהה עם העסק שלכם! מיתוג עסקי הוא למעשה כל מה שמבטא את התדמית העסקית שלכם לפרטי פרטים – הקונספט, השפה הוויזואלית, הסימבוליות וכד'. כל האמצעים שבזכותם יהיה ניתן לבדל אתכם מהמתחרים, לשמור על הייחודיות שלכם בשוק ולעזור לכם לפרוץ את כל הגבולות! זהו תהליך מורכב המתבצע עם המון חשיבה מאחוריו וכדאי שיהיה מנוהל על ידי חברה מקצועית בלבד.

דמיינו לכם כניסה לחנות ממתקים שבה אין לאף שוקולד שם או מאפיין שמזוהה אתו. כיצד תדעו במה לבחור? אלא שבזכות מיתוג יעיל ומחוכם, כולנו יודעים להצביע כיום על פררו רושה כיוקרתי, על ביצת קינדר כפרס לילדים ועל ספלנדיד כשוקולד משובח במיוחד למבוגרים. חשבו לרגע על האריזה והצבעים שמתכתבים עם כל אחד מהקהלים של אותו השוקולד וראו כמה שהם מתאימים למה שהקהל הזה באמת מחפש – זהו ערכו האמיתי של מיתוג – עד כמה הוא מתאים ללקוחות ומניב תועלת עבורם, נתפס כאיכותי ובעל מוניטין.

ממה מורכב מיתוג עסקי?

כדי שאנשים יכירו אתכם, יזהו אתכם וידעו בדיוק מה אתם עושים/ מספקים/ מוכרים/ מייצרים – עליכם לבצע מיתוג עסקי. זה מתבצע בעולם הדיגיטלי באמצעות בניית אתר הכולל עיצוב גרפי איכותי וממוקד אשר מנגיש לקהל לקוחותיכם את המוצר או השירות שלכם, על ידי עיצוב לוגו, בחירה בצבעים הנכונים ועוד.
מהלכי מיתוג כוללים בין היתר הפקת סרטוני תדמית, שימוש במילה או סמל מסוים והבלטה של תכונות עסקיות מסוימות שהקהל יוכל להזדהות אתם. לדוגמא: המותג מאזדה (Mazda) מזוהה כרכב משפחתית והודיס' (Hoodies) היא חנות הלבשה ספורטיבית.

חברת פרסום ושיווק אשר ממומחית בבניית אסטרטגיה שיווקית אפקטיבית, תסייע לכם להגדיל את פופולריות העסק ושלל מוצריו באמצעות בניית השפה הנכונה. מיתוג עסקי מבוצע בכל נקודת מפגש עם הלקוח, בין אם כאשר הוא נוכח בזירה הדיגיטלית, או בין אם זה בעולם הפיזי – ביקור בחנות, קריאת ברושור, שימוש במוצרי קד"מ וכד'.
מיתוג כולל את כלל התחומים שבא עמם בית העסק במגע ועליו להיות מקורי ובולט, זהו תוצר של עיצוב מקצועי ושל שיתוף פעולה עם חברה שיודעת בדיוק איך לאפשר לכם לזנק קדימה ולהסתער על השוק.

תתי השירותים

עיצוב ובניית אתרים

תגידו, איך אפשר למצוא אתכם ברשת? ו… סליחה, איפה אני רואה את כל המוצרים של החברה שלכם? וגם… אני רוצה לשלוח קישור לחבר שגם מחפש, מה האתר שלכם? אה, עוד אין!? חבל…
קרא עוד >>

עיצוב לוגו

לעורכת דין אחת, היה חשוב מאוד להכין לוגו שמסביר ללקוחות שלה כמה היא נחושה להשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר. אז היא פנתה לחברה שעושה עיצוב לוגו לעסק וסיפרה להם מהי מטרתה.
קרא עוד >>

 

עיצוב גרפי לדפוס

קטלוג, פרוספקט, ברושור, כרטיס ביקור, פולדר, אריזה ועוד – כל אלה נכנסים תחת ההגדרה של עיצוב גרפי לדפוס. המשך ישיר של קו העיצוב מהאתר שלכם וחלק בלתי נפרד מכל מיתוג.
קרא עוד >>

הפקת סרטוני תדמית

עולם השיווק והפרסום הדיגיטלי עובר בימים אלה מהפכה! החל משנת 2017, ישנה חשיבות עצומה לתוכן עסקי שמובא לקהל באמצעות סרטונים. כך מציגים ללקוחות את הפנים שמאחורי העסק בשילוב עם אנימציה.
קרא עוד >>

תשארו בקשר

בכל פרויקט אנשי TGMedia שואפים להעניק ערך ולהשפיע על העסק, הלקוח, הקהל, שלו ועל תפיסת השיווק בענף. כל פרויקט נוצר מתוך השראה, ב/עה ושיתוף פעולה עם הלקוחות  וכל תהליך מנוהל בקפידה, במסירות, ועם הרבה מאוד יצירתיות ולב.

כתובתנו

כתובתנו

בעלי המלאכה 12, קרית ביאליק

טלפוננו

טלפוננו

מיקומנו

מיילנו

© כל הזכויות שמורות Tg Media

דילוג לתוכן